Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Ernest Zbigniew Wojciech 57 Toruń
2 Jakubaszek Michał Robert 29 Toruń
3 Klabun Wojciech Bernard 24 Toruń
4 Kaczyńska Halina Teresa 63 Toruń
5 Ulatowski Łukasz Tadeusz 28 Toruń
6 Uzarowicz Arkadiusz Robert 35 Toruń
7 Kola Juliusz Stanisław 28 Toruń
8 Beifus Franciszek 68 Toruń
9 Zmudzińska Bernadeta Maria 45 Toruń
10 Knitter Wiesław 53 Toruń
11 Wójcik Stanisław 72 Toruń
12 Kostrzewa Maria 62 Toruń
Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Górski Grzegorz Kazimierz 48 Toruń
2 Grabowski Krzysztof 44 Toruń
3 Kozioł Renata Zofia 42 Toruń
4 Mazurkiewicz Maria 42 Toruń
5 Podgórska Kazimiera 53 Toruń
6 Wiącek-Felczykowska Beata Bogumiła 42 Toruń
7 Górna Ewelina Anna 24 Toruń
8 Świtalska Marzena 34 Toruń
9 Wojtasik Karol Maria 26 Toruń
10 Doligalski Andrzej 32 Toruń
Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Kowalski Jacek 29 Toruń
2 Hebel-Szmak Aniela Grażyna 50 Toruń
3 Cieplik Daria 48 Toruń
4 Modrzewski Dariusz Piotr 49 Toruń
5 Kierel Jan Paweł 22 Toruń
6 Olender Adam Marek 42 Toruń
7 Cellmer Jarosław Andrzej 49 Toruń
8 Jankowski Artur Grzegorz 24 Toruń
9 Figurski Zbigniew Bogdan 57 Toruń
10 Wojtasik Wiktor Wit 22 Toruń
11 Sławiński Wojciech Adam 44 Toruń
12 Gajek Ewaryst 67 Toruń
Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 4] – Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Rasielewski Zbigniew 31 Toruń
2 Buława Krzysztof Lech 28 Toruń
3 Król Agata Anna 47 Toruń
4 Wójtowicz Wojciech Tomasz 44 Toruń
5 Jeziorek Tomasz 30 Toruń
6 Jagielski Sergiusz 42 Toruń
7 Murawski Andrzej Jan 58 Toruń
8 Januszewski Janusz Rafał 37 Toruń
9 Rutkowski Adam Jan 53 Toruń
10 Obremska-Zaleska Ewa 59 Toruń
11 Bochenek Jarosław Adam 39 Toruń
12 Kosiarski Krzysztof Franciszek 45 Toruń
13 Tuszyńska Dagmara Zuzanna 39 Toruń
14 Polaszek Tomasz Krzysztof 38 Toruń
15 Ciechowska Karolina Anna 30 Toruń
16 Grinberg Krzysztof Marian 57 Toruń

 

Informacje ogólne
Nazwa KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Skrót KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sygnatura ZPOW-7500-12/10
Adres ul. Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa
Status Zarejestrowany
Oznaczenie listy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kandydatów ogółem 50
Najmłodszy kandydat 22
Najstarszy kandydat 72
Średni wiek kandydatów 43
Liczba kobiet / mężczyzn 15 / 35
Procent kobiet / mężczyzn 30% / 70%

Źródło : www.pkw.gov.pl